Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Оголошення

До уваги мешканців району

7 квітня в Чугуївському районному будинку культури з 10.00 до 15.00 пройде перший в області та Україні «Ярмарок здоров'я».

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Архів новин

Березень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Погода

Рішення LIІ сесії VІ скликання Чугуївської районної ради від 20 січня 2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік»

 ЧУГУЇВСЬКА РАЙОННА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІІ сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня 2015 року

 

 

Про районний бюджет

на 2016 рік

 

Відповідно до статті 78 Бюджетного кодексу України та статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2016 рік у сумі 222419,5 тис.грн.

Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 219448,7 тис.грн, спеціального фонду бюджету-2970,8 тис. грн (додаток 1).

2. Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2016 рік у сумі 222419,5 тис.грн, у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 219448,7тис. грн, видатки спеціального фонду бюджету - 2970,8тис.грн за тимчасовою класифікацією видатків (додаток 2) та головними розпорядниками коштів (додаток 3).

3. Установити розмір оборотного залишку бюджетних коштів районного бюджету у сумі 300,0 тис.грн.

4. Установити обсяг резервного фонду районного бюджету на 2016 рік у сумі 30,0 тис.грн.

5. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2016 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

6. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію місцевих програмна загальну суму 3479,7 тис.грн (додаток 6).

7. Фінансовому управлінню Чугуївської районної державної адміністрації надати субвенцію сільським та селищним бюджетам на утримання дошкільних навчальних закладів у сумі 8300,0 тис.грн та закладів культури – 1700,0 тис.грн, в межах фактичних видатків 2015 року (додаток 4).

Відділам освіти, культури і туризму Чугуївської районної державної адміністрації для надання субвенції сільським та селищним бюджетам з районного бюджету на утримання дошкільних навчальних закладів та закладів культури до чергової сесії Чугуївської районної ради розробити формулу надання відповідної субвенції. Фінансовому управлінню внести відповідні зміни до рішення Чугуївської районної ради «Про районний бюджет на 2016 рік».

8. Надати право Чугуївській районній державній адміністрації здійснювати протягом 2016 року перерозподіл обсягів трансфертів із державного бюджету місцевому бюджету району в період між сесіями Чугуївської районної ради, за умови погодження з постійною комісією Чугуївської районної ради з питань бюджету, з наступним внесенням змін до рішення Чугуївської районної ради «Про районний бюджет на 2016 рік» та додатків до нього.

Фінансовому управлінню районної державної адміністрації про внесення змін розпису районного бюджету надавати довідки-повідомлення Чугуївському відділенню Державного казначейства.

9. Розпорядникам коштів районного бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ, відповідно до встановлених законодавством України умов праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань (додаток 5).

10. Розпорядники коштів районного бюджету мають право брати бюджетні зобов’язання та здійснювати відповідні видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами.

За наявності простроченої кредиторської заборгованості із заробітної плати та спожиті комунальні послуги, а також енергоносії розпорядники бюджетних коштів у межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов’язання та не здійснюють платежі по інших заходах з функціонування бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості узяти на облік в органах Державного казначейства.

Зобов’язання, взяті розпорядниками коштів районного бюджету без наявності відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених рішенням районної ради «Про районний бюджет на 2016 рік», не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають сплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов’язань є порушенням бюджетного законодавства.

11. Установити, що керівники бюджетних установ утримують чисельність та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – у межах планів використання бюджетних коштів та фактично одержаних обсягів валових доходів.

Поточні видатки, пов’язані з утриманням бюджетних установ, можуть здійснюватися розпорядниками бюджетних коштів у разі, коли відсутня заборгованість із заробітної плати.

12. Головним розпорядникам бюджетних коштів районного бюджету вжити заходів щодо оптимізації граничної чисельності працівників бюджетних установ, не допускаючи її збільшення проти врахованої в розрахунках до проекту районного бюджету.

13.Надати право фінансовому управлінню районної державної адміністрації отримувати в Чугуївському управлінні Державної казначейської служби України Харківської області позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду та його керівнику – на підписання відповідних договорів.

14. Установити, що у загальному фонді районного бюджету на 2016 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України.

15. Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету на 2016 рік у частині доходів є надходження, визначені статтями 69¹, 71 Бюджетного кодексу України.

16. Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету на 2016 рік у частині фінансування є надходження, визначені статтею 71 Бюджетного кодексу України.

17.Дозволити фінансовому управлінню районної державної адміністрації здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів районного бюджету на депозитних рахунках.

18. Установити, що комунальні унітарні підприємства та їх об’єднання сплачують до загального фонду районного бюджету частину чистого прибутку (доходу) відповідно до Порядку відрахування районними комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до загального фонду районного бюджету частини чистого прибутку (доходу), затвердженого рішенням Чугуївської районної ради від 30 квітня 2013 року.

Частина чистого прибутку (доходу) сплачується наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2016 році.

Комунальні унітарні підприємства та їх об’єднання подають Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, до органів державної податкової служби у строки, передбачені для подання декларації з податку на прибуток.

19. Надати право голові Чугуївської районної ради укладати договори про міжбюджетні трансферти між обласним бюджетом та іншими бюджетами.

20. Додатки 1-6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

21. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету районної ради (Мерсон Ю.Л.).

 

                                                                Голова

                                                                районної ради                                                             А.Бабієць