Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Прийом громадян

Керівники структурних підрозділів ХОДА проведуть прийом громадян у Чугуївському районі

докладніше >>

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомити про насилля

ЧУГУЇВСЬКА РАЙОННА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XХХІІ cесія VIІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 20 грудня 2017 року

 
 

Про районний бюджет

на 2018 рік

 

Відповідно до статті 77 Бюджетного кодексу України та статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Визначити на 2018 рік:

доходи районного бюджету у сумі 350025,7 тис.грн, у тому числі доходи загального фонду районного бюджету – 344273,8 тис.грн, доходи спеціального фонду районного бюджету– 5751,9 тис.грн, згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки районного бюджету у сумі 350025,7 тис.грн, у тому числі видатки загального фонду районного бюджету у сумі 344273,8 тис.грн, видатки спеціального фонду районного бюджету – 5751,9 тис.грн, згідно з додатком 2 до цього рішення.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2018 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду –344273,8 тис.грн та по спеціальному фонду – 5751,9 тис.грн, згідно з додатком 3 до цього рішення.

3. Визначити оборотний залишок бюджетних коштів районного бюджету у сумі 300,0 тис.грн.

4. Затвердити на 2018 рік між бюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.

5. Затвердити на 2018 рік резервний фонд районного бюджету у сумі 100,0 тис.грн.

6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2018 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

7. Затвердити у складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію місцевих програмна загальну суму 6359,9 тис.грн згідно з додатком 6 до цього рішення.

8. На виконання п.20 «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України затвердити Формулу розрахунку обсягів міжбюджетних трансфертів (інших субвенцій) з районного бюджету бюджетам органів місцевого самоврядування на 2018 рік згідно з додатком 7 до цього рішення.

Фінансовому управлінню Чугуївської районної державної адміністрації надати субвенцію сільським та селищним бюджетам на утримання дошкільних навчальних закладів у сумі 9469,0 тис.грн. та закладів культури – 1762,0 тис.грн, згідно з додатком 4 до цього рішення.

9. Надати право Чугуївській районній державній адміністрації здійснювати протягом 2018 року перерозподіл обсягів трансфертів із державного бюджету місцевому бюджету району в період між сесіями Чугуївської районної ради, за умови погодження з постійною комісією Чугуївської районної ради з питань бюджету, з наступним внесенням змін до рішення Чугуївської районної ради «Про районний бюджет на 2018 рік» та додатків до нього.

Фінансовому управлінню районної державної адміністрації про внесення змін розпису районного бюджету надавати довідки-повідомлення Чугуївському відділенню Державного казначейства.

10. Розпорядникам коштів районного бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ, відповідно до встановлених законодавством України умов праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, згідно з додатком 5 до цього рішення.

11. Установити, що розпорядники коштів районного бюджету мають право брати бюджетні зобов’язання та здійснювати відповідні видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, ураховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих на облік органами Державної казначейської служби України.

За наявності простроченої кредиторської заборгованості із заробітної плати та спожиті комунальні послуги, а також енергоносії розпорядники бюджетних коштів у межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов’язання та не здійснюють платежі по інших заходах з функціонування бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

Зобов’язання, взяті розпорядниками коштів районного бюджету без наявності відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених рішенням районної ради «Про районний бюджет на 2018 рік», не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов’язань є порушенням бюджетного законодавства. Витрати на покриття таких зобовязань не здійснюються.

12. Установити, що керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – у межах планів використання бюджетних коштів та фактично одержаних обсягів валових доходів.

Поточні видатки, пов’язані з утриманням бюджетних установ, можуть здійснюватися розпорядниками бюджетних коштів у разі, коли відсутня заборгованість із заробітної плати.

13. Головним розпорядникам бюджетних коштів районного бюджету вжити заходів щодо оптимізації граничної чисельності працівників бюджетних установ, не допускаючи її збільшення проти врахованої в розрахунках до проекту районного бюджету.

14.Надати право фінансовому управлінню районної державної адміністрації отримувати в Чугуївському управлінні Державної казначейської служби України Харківської області позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду та його керівнику – на підписання відповідних договорів.

15. Установити, що у загальному фонді районного бюджету на 2018 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України.

16. Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету на 2018 рік у частині доходів є надходження, визначені статтями 69¹, 71 Бюджетного кодексу України.

17. Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету на 2018 рік у частині фінансування є надходження, визначені статтею 71 Бюджетного кодексу України.

18.Дозволити фінансовому управлінню районної державної адміністрації здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів районного бюджету на депозитних рахунках.

19. Установити, що комунальні унітарні підприємства та їх об’єднання сплачують до загального фонду районного бюджету частину чистого прибутку (доходу) відповідно до Порядку відрахування районними комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до загального фонду районного бюджету частини чистого прибутку (доходу), затвердженого рішенням Чугуївської районної ради від 30 квітня 2013 року.

Частина чистого прибутку (доходу) сплачується наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2018 році.

Комунальні унітарні підприємства та їх об’єднання подають Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, до органів фіскальної служби у строки, передбачені для подання декларації з податку на прибуток.

20. Надати право голові Чугуївської районної ради укладати договори про міжбюджетні трансферти між районним бюджетом та іншими місцевими бюджетами.

21. Додатки 1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

22. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету районної ради (Мерсон Ю.Л.).

 

Голова

районної ради                                                                                   А. Бабієць

 

Рішення ХХХІІ сесії VIІ скликання Чугуївської районної ради від 20 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік»

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7