Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Оголошення

До уваги мешканців району

7 квітня в Чугуївському районному будинку культури з 10.00 до 15.00 пройде перший в області та Україні «Ярмарок здоров'я».

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Архів новин

Березень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Погода

Статті

До уваги мешканців району

7 квітня в Чугуївському районному будинку культури з 10.00 до 15.00 пройде перший в області та Україні «Ярмарок здоров'я».

 

На «Ярмарку здоров’я» кожен житель району зможе вибрати сімейного лікаря, аби підписати з ним контракт на безкоштовне обслуговування.

Крім того, на Ярмарку можна буде:

- безкоштовно отримати консультації вузьких фахівців (кардіологів, неврологів, ЛОРів, стоматологів та офтальмологів);

- виміряти базові показники здоров'я (тиск, концентрацію цукру в крові, вагу, параметри зору тощо і тут же отримати консультацію терапевта);

- відвідати лекцію для батьків відомого педіатра Андрія Пенькова – лікаря, котрий уміє просто й розумно пояснювати складні речі як батькам, так і дітям;

- послухати пояснення реформи від національних експертів та багато іншого.

Дітей розважать програмою «Плюшевий лікар» – такою собі грою в поліклініку, де дітей навчать не боятися лікарів і сприймати візити до медиків як веселу розвагу. А ще в інтерактивній формі розкажуть цікаві факти про людське тіло, здоров’я, медицину.

Нагадаємо, за планом медичної реформи цього року кожен громадянин України зможе укласти контракт із сімейним лікарем та отримувати у нього безкоштовне обслуговування. Власне, «Ярмарок здоров’я» проводять саме для того, щоб зорієнтуватися у виборі було простіше: тут кожен зможе побачити всіх сімейних лікарів району на власні очі, поспілкуватися з ними і обрати того, котрий підходить конкретній людині або, ще краще, родині.
Сімейні лікарі працюватимуть на ярмарку у дві зміни (щоб не залишати амбулаторії та поліклініки без прийому). Графік лікарів можна буде побачити на сторінці facebook.com/medreformaexpert/

Часи, коли дільничні терапевти та їх пацієнти були прив'язані один до одного розкладом ділянок, стають спогадом з минулого. Тепер обирати можна без прив’язки до місця реєстрації та фактичного проживання. Головне – довіра до лікаря.

Обрати лікаря можна на ярмарку, а укласти угоду пізніше, уже на прийомі (для цього потрібно буде взяти з собою паспорт і ідентифікаційний код).

«За новою системою ви можете вільно змінювати вашого сімейного лікаря. Щойно ви розриваєте контракт із одним і укладаєте контракт з іншим – в електронну систему вносяться зміни. І ті гроші, котрі держава платить сімейному лікарю за ваше обслуговування, переходять до вашого нового «сіменника» слідом за вами, – нагадує координатор «Ярмарку здоров’я» Михайло Довгопол. – Пам’ятайте, що всі базові послуги на рівні первинної медицини є безкоштовними і платити за ваше обслуговування в первинці буде держава. Прибуток сімейного лікаря буде залежати від того, скільки людей його вибрало, уклало з ним угоду. Тож лікарі будуть зацікавлені в підвищенні своєї кваліфікації та добрій манері спілкування із пацієнтами».