Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Прийміть щирі вітання з Днем працівників прокуратури!

 

Це свято тих, хто покликаний невтомно працювати задля утвердження верховенства закону та права. Від високого професіоналізму, принциповості, компетентності, рішучості працівників прокуратури значною мірою залежить рівень боротьби зі злочинністю та забезпечення стабільності в суспільстві.

Сучасне життя ставить високу планку вимог до вартових закону, але як і завжди, основними критеріями залишаються цілеспрямована боротьба із злочинністю та захист конституційних прав громадян. Для прокуратури як важливої державної інституції високі запити суспільства на демократичні перетворення, європейський формат розвитку є сьогодні основними професійними орієнтирами та принципами захисту інтересів України.

Шановні працівники прокуратури, прийміть глибоку вдячність за ваші нелегкі будні, витримку, послідовність, мудрість! Хай реальними плодами ваших щоденних зусиль буде надійний захист суспільства від злочинних посягань та зміцнення законності у всіх сферах життєдіяльності.

Подальших професійних досягнень вам, активного руху вперед, наполегливості у відстоюванні законодавчих надбань. Нехай завжди з вами будуть натхнення, оптимізм, віра, надія!

Міцного здоров’я, щастя і злагоди у ваші домівки,  чистого неба,  світлих перспектив!

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                             Сергій ЛОБОДЕНКО