Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Голова райдержадміністрації Сергій Лободенко та голова районної ради Ірина Постнікова провели нараду з керівництвом Чугуївської, Чкаловської, Малинівської, Новопокровської та Печенізької ОТГ.

 

На ній розглядалися актуальні питання передачі у власність новостворених територіальних громад об’єктів нерухомості та майна, що перебували у комунальній власності Чугуївського району.

Наразі цей процес активно триває, і робиться все можливе, аби якомога швидше його завершити та всіляко сприяти ритмічній діяльності в усіх населених пунктах району. Певні затримки викликані, передусім, юридичними колізіями з визначенням статусу комунальної та державної власності, проте ці передумови не повинні заважати стабільній ситуації у соціально-економічній сфері на місцях.

Зокрема, про плідну взаємодію заради спільних інтересів висловилися керівники медичної сфери Чугуївщини – директор КНП «Центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка» В’ячеслав Грушка та головний лікар КП «Чугуївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Черевань. Передбачається, приміром, загальні витрати на енергоносії ЦРЛ цьогоріч у сумі близько 6,5 мільйонів гривень за відповідним алгоритмом розподілити між усіма вищевказаними ОТГ, керівники яких цілком згодні з такою слушною пропозицією.

«Процес реформування, особливо такий масштабний і відповідальний, як децентралізація, потребує надзвичайно серйозного ставлення, і ми разом повинні зробити все можливе задля його успішного втілення, – підбиваючи підсумки наради, наголосив Сергій Лободенко. – Тож дякую за розуміння і закликаю так само активно продовжувати співпрацю й розбудовувати рідний край».