Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Про це розповіли в Департаменті соціального захисту населення Харківської ОДА.

 

Як пояснила начальниця відділу пільг та житлових субсидій Департаменту соціального захисту Ольга Балєва, з 1 січня цього року органи соцзахисту районних державних адміністрацій приймають від громадян документи для призначення державних допомог, пільг, субсидій тільки через пошту або в електронній формі.

«Це пов’язано з реформою децентралізації та ліквідацією РДА. На пошту або в електронній формі райдержадміністрації прийматимуть заяви під час перехідного періоду. Надалі в територіальних громадах мають створити нові підрозділи з питань соціального захисту населення, які будуть приймати такі заяви від громадян», - уточнила Ольга Балєва.

Також заяви з необхідними документами наразі можна надавати уповноваженим посадовим особам виконавчих органів місцевих рад та через ЦНАПи, які передають їх відповідному органу соцзахисту.

А вже з 1 березня цього року заяви з необхідними документами будуть прийматися уповноваженими особами виконавчих органів рад або через ЦНАПи виключно з формуванням електронної справи.

Для цього всі територіальні громади повинні під'єднатися до платформи «Соціальна громада». Це програмний продукт, за допомогою якого справи в цифровому вигляді передаються від громад до органів соціального захисту населення райдержадміністрацій для призначення допомоги. Електронні копії документів, прийняті через «Соціальну громаду», будуть відразу потрапляти в управління соціального захисту населення, що скоротить час прийняття рішення майже вдвічі. Через програмний комплекс жителі громад зможуть оформити 67 послуг — житлові субсидії, пільги, допомогу тощо.