Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Шановні земляки! Єдність і незалежність України нерозривні. Український народ, який століттями був позбавлений власної державності, розділений кордонами чужих імперій, довго йшов до усвідомлення спільності своєї долі.

 

Ідея всеукраїнської єдності формувалася ще з часів Київської Русі, але найактивнішого свого розвитку та чітко сформульованого завдання об’єднання земель України вона набула на початку ХХ століття.

  

Сьогодні ми з вдячністю згадуємо тих, хто формував концепцію державності й соборності, хто боровся за об’єднання всіх національно-демократичних сил українства, хто словом і багнетом намагався відродити незалежну Соборну Українську державу.

 

Вітаю вас, дорогі мої земляки, з важливим святом нашої країни! Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру і злагоди!

 

Нехай наша діяльність позначається добрими справами, спрямованими на розквіт і зміцнення Батьківщини, відродження духовності народу. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя нашого народу.

  

Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності. Пам’ятаймо, що всі ми – єдиний народ і ніякі кордони та негаразди нас не зможуть роз’єднати.