Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Зі станом об’єкту та планами його реставрації ознайомилася голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук 27 січня під час робочої поїздки в Богодухівський район.

 

Комора, розташована на території Національного літературно-меморіального музею Г. С. Сковороди, - пам'ятка архітектури XIX століття. За словами директорки музею Наталі Мицай, історична будівля давно потребує відновлення. Проєктна документація для реставрації об’єкту була розроблена ще у 2012 році. У 2020-му у зв’язку з набранням чинності нових будівельних норм та стандартів, які стосуються інклюзії, пожежної безпеки, вимог до облаштування мереж газопостачання та теплопостачання, було проведено коригування проєктно-кошторисної документації.

«Ми сподіваємося, що отримаємо фінансування на проведення робіт і будемо працювати в коморі. Вона нам украй потрібна, у нас не вистачає площ, які можна використовувати для проведення заходів, інтерактивних програм, фестивалів, майстер-класів. У коморі ми хочемо зробити виставкову і конференц-зали», - розповіла Наталя Мицай.

За інформацією головного інженера проєкту з реставрації комори Андрія Редька, роботи передбачається проводити у два етапи.

«Перший пусковий комплекс містить роботи з установлення дизель-генератора, влаштування блоково-модульної котельні, систем зовнішнього газопостачання та зовнішніх теплових мереж. Другий комплекс передбачає роботи з влаштування внутрішніх систем опалення та вентиляції будівлі комори, оздоблювальні роботи, реставраційно-відновлювальні роботи щодо цоколя та фасаду будівлі комори та влаштування покрівлі», - розповів Андрій Редько.

Проєкт розрахований на два роки.