Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

78 років тому в ці зимові дні були визволені від фашистських загарбників низка населених пунктів Чугуївщини, і саме з тих пір розпочалося відродження рідного краю.

 

Тож земляки традиційно відзначають славну дату – проводять мітинги, уроки мужності, покладають квіти до пам’ятників героям-визволителям, вшановують славетних бійців-ветеранів Другої світової війни.

Сьогодні урочистий захід відбувся у Мосьпановому, участь в якому взяли керівники району – голова райдержадміністрації Сергій Лободенко та голова районної ради Ірина Постнікова, очільник Малинівської ОТГ Микола Семер’янов, сільський староста Іван Шаульський, місцеві жителі, громадськість.

Аматори сцени продемонстрували щемливо-емоційну літературно-музичну композицію, а присутні згадали буремні часи, знов відчувши пекучий біль від втрат рідних та близьких у кожній українській родині.

«Десятки мільйонів загублених доль під час найлютішої Другої світової війни, вщерть зруйновані економіка та звичний спосіб життя, безмежні страждання і горе людей спонукають всіх нас ніколи більше не допустити подібного жахіття, міцно оберігати мир і спокій, – відзначив Сергій Лободенко. – Водночас маємо застерегти потенційних агресорів, що в скрутну годину так само самовіддано, як батьки-прадіди, боронитимемо Вітчизну».