Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Громадська організація «Реформація» в межах проєкту «Бібліотека Сержанта» планує наповнити бібліотеки військових навчальних закладів актуальною літературою. За підтримки Українського Культурного Фонду та видавництва «Наш Формат» до квітня 2021 року 7 ВНЗ отримають книги.

 

19 лютого свою «Бібліотеку Сержанта» отримав Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот» (смт Есхар). 

 

Фонди бібліотеки ліцею поповнилися 750 примірниками книг від різних видавництв. Це професійна, мотиваційна, психологічна, художня література. Курсанти зможуть познайомитись з блискучими прикладами військових стратегій та детальніше розглянути історичний досвід країн-учасниць військових конфліктів, надихнутись величними біографіями героїв минувшини, розібратись у процесах та тенденціях, що відбуваються у сучасному світі, а також навчитись розуміти психологію ворога та будувати взаємини в колективі. 

 

Також у стінах ліцею відбулася зустріч курсантів з ветераном АТО, письменником Дмитром Вербичем. Дмитро є автором книги «Точка неповернення», що вийшла у видавництві «Наш Формат», невтомним мандрівником та пошукачем пригод, а також фанатом читання. Під час зустрічі автор не лише розповів про свій бойовий та письменницький досвід, а й змотивував курсантів ставити великі цілі, більше читати та пізнавати світ, подорожуючи.