Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Сергій Лободенко ґрунтовно проаналізував проведену у 2020 році роботу у найважливіших напрямах, озвучивши здобутки та проблемні питання у соціально-економічній сфері, медицині, освіті, промисловому та аграрному секторах, спорті, культурі тощо.

 

Підприємствами Чугуївщини реалізовано промислової продукції на суму понад 2600 млн.грн, яка експортувалася до майже 20 країн світу. Одним з пріоритетних напрямків роботи райдержадміністрації було збереження залученого іноземного капіталу та існуючих інвестиційних проєктів. Район – у десятці лідерів Харківщини за обсягом освоєних капітальних інвестицій.

Є досягнення в аграрній галузі. Більше вироблено продукції рослинництва, м’яса худоби та птиці, отримано молока. Сільгосппідприємствами інвестувалися кошти у розвиток виробництва, закупівлю нової високопродуктивної техніки та обладнання, будувалися нові тваринницькі комплекси та зерносховища. Позитивну динаміку має і показник середньомісячної оплати праці аграріїв.

У минулому році розпочато будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу у смт Новопокровка, реконструкцію Малинівських очисних споруд та відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги центральної районної лікарні, завершено переоснащення системи теплопостачання з установкою модульних котелень на території Чкаловської громади.

Проводився ремонт доріг у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Здійснювалися заходи щодо вирішення соціальних питань, у результаті чого створено 125 нових робочих місць, збережено позитивну динаміку зростання заробітної плати.

Підсумовуючи, Сергій Лободенко відзначив, що лише завдяки тісній взаємодії всіх гілок влади та об’єднанню їх зусиль навколо спільних проблем та інтересів було забезпечено досягнення позитивних результатів.

«Робота райдержадміністрації і надалі буде спрямовуватись на виконання покладених на неї завдань, першочерговими з яких вважаємо збереження власного потенціалу розвитку та нарощування виробництва; недопущення зниження рівня життя населення та підтримку найбільш вразливих його верств; стимулювання інвестиційної діяльності; підвищення якості наданих соціальних послуг в установах освіти, культури та охорони здоров’я району», – підкреслив керівник району.