Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Мінсоцполітики надає допомогу громадам в організації всіх процесів соціального захисту та впровадженні електронних сервісів.

 

«Одне з головних завдань удосконалення системи соціального захисту в умовах децентралізації – забезпечити кожній людині безперешкодний доступ до соціальної підтримки, адміністративних послуг соціального характеру за місцем свого проживання. Тепер саме у громаді приймаються заяви та документи для призначення соціальної допомоги», - говорять у міністерстві.

За словами Міністерки соціальної політики Марини Лазебної, наразі є близько 40 державних соціальних програм, які включають 67 видів державної соціальної допомоги.

«У громадах проживає понад 7 мільйонів сімей, які можуть звертатися за тією чи іншою допомогою. Звичайно, самотужки громадам опанувати такий обсяг процесів, ба більше - автоматизувати їх, забезпечити ефективну взаємодію з органами соціального захисту населення та Національною соціальною сервісною службою, важко. Тому для того, щоб забезпечити безперервність соціального захисту людей, Мінсоцполітики надає допомогу громадам в організації всіх процесів соціального захисту та впровадженні електронних сервісів. Зокрема, допомагаємо громадам впровадити Програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада», - розповідає міністерка.

Програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» забезпечує прийом заяв та документів від громадян на призначення соціальних допомог, житлових субсидій, пільг за місцем їх проживання та передачу їх в електронному вигляді органам соціального захисту населення, що суттєво спрощує і пришвидшує обмін та опрацювання інформації, забезпечує зручність для жителів територіальних громад, особливо - віддалених від органів соціального захисту населення.

За даними міністерства, вже понад тисячі територіальних громад приєднались до програмного комплексу та мають можливість надавати соціальну підтримку своїм жителям із застосуванням електронних сервісів.

Територіальні громади можуть подати електронну заявку для приєднання до програмного комплексу за посиланням