Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Любі жінки! Вступає в свої права весна, а разом з нею наближається одне з найулюбленіших наших свят – Міжнародний жіночий день! Символічно, що пробудження природи і свято Жінки, яка уособлює весну, творення і красу, – нероздільні.

 

Ви, дорогі жінки, як перші сонячні промені, осяваєте і зігріваєте наше життя, надихаєте нас, чоловіків, на досягнення високих цілей, допомагаєте нам витримувати нелегкі випробування долі.

Богом і природою жінці призначено нести в світ любов і добро, запалювати домашнє вогнище і свічку нового життя, продовжувати рід людський. Саме у дбайливих руках матерів, дружин, сестер знаходиться моральне здоров'я нації, її майбутнє.

З теплою вдячністю і щирим захопленням ми присвячуємо найкращі слова жінці – за гармонію і тепло, які ви вносите в будь-яку справу і починання, прикрашаючи все, чого торкнуться ваші руки, ваша душа.

Долаючи будь-які складнощі сучасного життя, блискуче вирішуючи професійні завдання, несучи на своїх тендітних плечах турботи про сім'ю, ви залишаєтеся чуйними і великодушними, прекрасними і неповторними.

Бажаємо, щоб поруч з вами завжди було міцне, надійне чоловіче плече, щоб були злагода і достаток у домі, а діти та онуки росли здоровими, розумними і добрими! Нехай ваше життя буде осяяне радістю, а разом зі святом в кожну оселю прийдуть мир і благополуччя. Будьте здорові, щасливі і кохані!