Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

28 лютого глава ХОДА вручила державні нагороди найкращим представникам промисловості, сільського господарства, науки, медицини, культури та інших сфер життя Харківської області.

 

«За дорученням Президента України Петра Порошенка я маю честь вручити державні нагородикращим із кращих харків’ян. Мені приємно, що ця зала зібрала всіх - хліборобів, трактористів, слюсарів, фармацевтів, тих, хто рятує життя людей. Усіх вас відзначив Президент України - за вашу сумлінну працю, за ваш внесок у соціально-економічний розвиток держави, за те, що ви кожного дня своєю працею створюєте сталий шлях розвитку нашої Харківщини», - звернулася Юлія Світлична до присутніх.

Вона підкреслила, що відновлення слави й економічної потужності Харківської області починається з промисловості.

«Промисловий комплекс, яким пишається Харківщина сьогодні, має змогу «вдихнути свіже повітря». Одне з найбільших машинобудівних підприємств країни - Харківський тракторний завод, сьогодні може забезпечити роботою і достойною заробітною платою дві тисячі харків’ян», - зауважила керівник області.

Успішною сьогодні є робота й за іншими напрямками соціально-економічного розвитку регіону.

«Ми продовжимо будувати найкращу в Україні філармонію. Завершимо будівництво надсучасного ЦНАПу, щоб жителі області могли долучатися до дерегуляції та отримувати дозвільні документи за спрощеною процедурою. Реалізація цих та багатьох інших проектів додає впевненості у майбутньому нашої області, - зазначила Юлія Світлична. - У нашій області є злагоджена команда однодумців, яка кожного дня доводить, що Харківщина може задавати тон усім іншим регіонам. Я впевнена, що розбудова України, її соціально-економічне зростання також почнуться з Харківщини. Бажаю вам наснаги і впевненості у завтрашньому дні». (Сайт ХОДА)