Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

Чугуївський міський районний центр зайнятості пропонує безробітним на безоплатній основі набути професійну освіту або підвищити кваліфікацію на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

 

Професійне навчання здійснюється з повним діапазоном кваліфікаційних розрядів та видачею свідоцтва державного зразка за 26-ма ліцензованими професіями, які сьогодні затребувані на ринку праці, у таких сферах як машинобудування та металообробка; постачання електроенергії, газу та пари; будівництво, легка промисловість, надання послуг, сільське господарство (рослинництво), адміністративне обслуговування та торгівля, тимчасове розміщування та харчування, комп’ютери та ІТ-сфера.

У березні 2017 року ХЦПТО ДСЗ планує навчання слухачів за професіями фрезерувальник, оператор верстатів з програмним керуванням, лицювальник- плиточник, педикюрник.

Також за результатами проведення відбору професійне навчання безробітних здійснюють такі навчальні заклади: Державний професійно-технічний навчальний заклад «Харківське вище професійне училище будівництва» (муляр), Міжгалузевий інститут післядипломної освіти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (комп’ютерні системи та мережі, створення та підтримка WEB сайтів, Бухгалтерський облік та аудит), Комунальне підприємство «Тролейбусне депо №2» (водій тролейбуса, трамвая), Харківський національний університет радіоелектроніки (використання комп’ютерних програм для інженерної графіки, програмне забезпечення систем: ПК, бази даних, Web-системи, мобільні системи), Державний навчальний заклад «Харківське вище професійне училище №6» (машиніст крана, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування), Український державний університет залізничного транспорту (використання комп’ютерних програм для інженерної графіки, менеджер (управитель) зі збуту, менеджер (управитель) з адміністративної діяльності, електромонтер контактної мережі), Державний навчальний заклад «Харківський обласний навчальний центр підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів АПК» (електрогазозварник, оператор котельні, водій автотранспортних засобів категорій Д, СЕ, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорій А1, А2, В2, Д1, Е1, Е2).

Професійне навчання також може здійснюватися за індивідуальною формою навчання. Таким чином, для осіб з вищою освітою є унікальна можливість підвищити кваліфікацію, а для осіб без професії набути нову, що прискорить процес працевлаштування.

Протягом професійного навчання державна служба зайнятості гарантує безробітним компенсацію витрат на проїзд до місця навчання і у зворотному напрямку, проживання у гуртожитку у випадку, коли навчання організоване не за місцем їх постійного проживання, та інші соціальні послуги.