Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

Громадські роботи як форма тимчасової зайнятості має очевидну користь як для самого безробітного, так і для територіальної громади. Безробітний має можливість поліпшити матеріальне становище, а жителі сіл та селищ –   підвищити благоустрій населених пунктів.

 

Адже особи, задіяні у громадських роботах, насамперед, беруть участь у вирішенні проблем соціального характеру – ремонтують об’єкти соціально-культурного призначення, наводять лад у населених пунктах та поза ними, доглядають за старенькими.

Щорічно відпрацьовуються заходи щодо взаємодії органів місцевої влади та самоврядування, соціального захисту та служби зайнятості з питань організації громадських робіт з інформування населення в частині спрощеної системи оформлення житлових субсидій. У 2016 році до вищезазначених робіт на Чугуївщині було залучено понад 50 безробітних.

Фінансування організації громадських робіт здійснюється пропорційно, рівними частинами – за рахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Роботи тимчасового характеру оплачуються за рахунок коштів роботодавців та інших джерел не заборонених законодавством.

У Чугуївському районі з року в рік сільські та селищні ради виділяють кошти для фінансування та організації громадських робіт. У 2017 році на них вже передбачено 378,7 тис. грн, що на 79,9 тис. грн більше, ніж в 2016 році. Вже укладені договори з 7 сільськими та селищними радами району.  Це надає можливість отримати безробітним громадянам тимчасову роботу, особливо це актуально для переселенців, які мешкають на території  району.

Лише за перші два місяці поточного року на зазначені цілі в  районі було витрачено понад 29 тис.  грн., залучено  63 особи до громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, в тому числі переселенців.

На осіб, зайнятих на громадських роботах, поширюються соціальні гарантії, включаючи право на пенсійне забезпечення. Період участі у таких роботах зараховується до страхового стажу. Праця на договірній основі – це реальна можливість не втратити трудові навички. Оплата праці здійснюється за фактично виконану роботу за розцінками, тарифними ставками та мінімальними посадовими окладами відповідно до законодавства і не може бути меншою за розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом.