Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Бєлєвцова взяла участь у науково-практичному семінарі для керівників місцевих органів управління освітою Харківської області «Управління розвитком освітнього округу як центром освітнього простору громади».

 

Семінар пройшов на базі Валківського ліцею імені О.Масельського під керівництвом В.Ігнатьєва, заступника директора Департаменту науки і освіти облдержадміністрації; за участю О.Байназарової, заступника начальника управління освіти і науки Департаменту науки і освіти облдержадміністрації – начальника відділу дошкільної, загальної середньої, корекційної та позашкільної освіти; Л.Покроєвої, ректора КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Під час заходу було розглянуто питання про актуальні питання розвитку освітнього округу як моделі модернізації освітнього простору в сільській місцевості; нормативно-правове забезпечення функціонування освітніх округів та опорних закладів в управлінському аспекті, організацію методичної роботи з педагогами в умовах освітнього округу; матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу в опорному закладі, створення опорного закладу в районі; основні напрями організації роботи опорного закладу та філій.

Колеги поділилися досвідом організації роботи Валківського освітнього округу.

Під час практичного блоку «Особливості матеріально-технічного та навчально-методичного забезпечення освітнього процесу в Валківському ліцеї» учасники семінару ознайомилися з цим навчальним закладом.