Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

За сприяння центру зайнятості в Телерадіокомпанії Чугуївщини «Слобожанка» пройшла яскрава, незабутня, зворушлива зустріч старшокласників із справжніми професіоналами своєї справи.

 

Завідуюча відділом радіоінформації Яна Біляєва та завідуючий відділом телеінформації Геннадій Чегліков на практиці показали, як народжується телекартинка, звук, телесюжет, акцентували увагу школярів на навичках та якостях, притаманних представникам таких професій як телеведучий, тележурналіст, диктор. Вони наголосили на доцільності оволодіння суміжними професіями, тобто готовності стати універсальним працівником.

Фахівці місцевого телебачення провели юних гостей робочими кабінетами та студією відеозапису, розкрили деякі секрети професійної майстерності. Вони разом з учнями виконували вправи на чіткість вимови, опановуючи ази ораторського мистецтва. Кульмінаційним моментом зустрічі став «живий» ефір: юнаки та дівчата жваво включилися в процес відеозапису наступного випуску «Новин Чугуївщини», до речі, святкового – днями ТРК «Слобожанка» святкує своє 15-ліття.

Екскурсія як одна із форм профорієнтаційної роботи із старшокласниками дає можливість майбутнім абітурієнтам побачити внутрішній зміст обраної ними професії, отримати інформацію із першоджерел, поспілкуватися з професіоналами-практиками та доторкнутися до професії. А служба зайнятості всіляко допомагає молодій людині в обранні такої професії, яка найбільш повно відповідає її особистості та вимогам сучасного ринку праці.