Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

Перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Суворов 3 березня провів засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Чугуївського району.

 

Необхідність проведення засідання була зумовлена тим, що гідрометеорологічна обстановка, яка склалася зараз на території річкових водозборів регіону, дає підстави очікувати весняне водопілля вище за попередні роки. Підйоми рівнів води можуть скласти на річці Сіверский Донець 1,4-3м. Можливий вихід води на занижені ділянки заплави більшості річок басейну річки.

Про хід підготовки району до пропуску паводків, льодоходу і весняної повені у 2017 році доповів завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації Микола Лучников. Особову увагу він звернув на   необхідність проведення термінових заходів з підготовки до пропуску води на канавах під мостом залізничної колії на території смт Новопокровка та платформі біля смт Чкаловське.

Про те, як організовано спостереження за гідрологічним і льодовим режимом річки Сіверський Донець, про роботу гідрологічних постів та про стан гідротехнічних споруд, розповів директор комплексу водопідготовки «Донець» ВП КП «Харківводоканал» Ігор Злидень. Також про стан гідротехнічної споруди на річці Сіверский Донець, що підпорядкована філії «Теплоелектроцентраль» ТОВ «ДВ Нафтовидобувна компанія», додав представник підприємства Ігор Трофімов. Про стан автомобільних доріг загального користування у районі, що обслуговуються філіями «Чугуївське ДЕП», «Чугуївський райавтодор» ДП «Харківський облавтодор» ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України», та про готовність штучних споруд до пропуску водопілля доповіли Наталія Шаповалова та Володимир Соколов.

На засіданні також обговорено заходи з недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію району.  

За результатами засідання комісія прийняла ряд рішень.