Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

Педагоги Чугуївщини взяли участь у першому в Україні Міжнародному освітньому форумі за участі провідних фахівців у сфері сучасної освіти. Отриману інформацію буде доведено до всіх освітян району з метою впровадження нових цікавих ідей у практику роботи.

 

Міжнародний освітній форум  проводився з метою спільного пошуку вирішення актуальних проблем і подолання викликів, що стоять перед педагогами, авторами навчальних програм і суспільством в цілому. I-й міжнародний освітній форум — це унікальна можливість отримати корисну й актуальну інформацію у сфері навчання, знайти нові корисні контакти, зробити внесок у реформу освітньої системи.

Учасники форуму дізналися про успішні реформи системи освіти у Фінляндії та Естонії, практики змішаного навчання та інклюзивної освіти, сучасні методики раннього навчання дітей, технічні інновації в українських школах і їх впровадження, останні зміни в українському законодавстві, ключові навички та компетенції, необхідні сучасному педагогу.

Серед спікерів освітнього форуму: Арі Покка, президент Міжнародної асоціації директорів шкіл ICP (Фінляндія), Ене-Сільвія Сарв, експерт із розробки освітніх реформ у Східній Європі (Естонія), Сікстас Ріджевічус, фахівець із психології праці, лектор Каунаського університету, директор і засновник видавництва «Флінтас» (Литва), спеціалісти, вітчизняні спікери, представники освіти, органів державної влади та бізнесу. Програма форуму включала два дні живого спілкування з експертами, організаторами та учасниками, активне занурення в питання сучасної освіти, понад 10 авторитетних спікерів міжнародного рівня, більше 300 корисних знайомств і нових контактів, десятки передових технологій і методик сучасної освіти.