Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультація

Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

 

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Галерея

Погода

Тарас Григорович Шевченко – одна з найвидатніших постатей нашого народу. Загадку феномену його особистості досі не розгадано. У ньому – наша національна природа, наше світосприйняття, наше минуле і наша надія на майбутнє. Він символізує душу українського народу, втілює його гідність, дух і пам’ять.

До 203-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря у загальноосвітніх закладах проведено літературні журнали, тематичні виховні години «Година з Т.Г. Шевченком», виставки наукової та художньої літератури «Слово Шевченка не вмре, не поляже», круглі столи «Шевченко і фольклор», різноманітні вікторини та конкурси.

Вшанування генія Шевченка традиційно відбулося в бібліотеках комунального закладу «Чугуївська районна централізована бібліотечна система». Фахівці бібліотеки організували і провели цикл заходів «І став для нас Він світочем в віках…», де читачі дізналися про Шевченка як художника, портретиста, пейзажиста, переглянувши альбом його художніх робіт.

У центральній районній бібліотеці проведенолітературний портрет «Рідний і знайомий образ Кобзаря». Захід проводився з метою розкриття величі і безсмертя українського поета – неперевершеного майстра слова. Молодь декламувала поезії зі збірки «Кобзар». За визнанням хлопців і дівчат саме це виразне читання і дозволило їм по-новому відкрити для себе творчість Шевченка.

До дня народження Т.Г. Шевченка у райдержадміністрації та в усіх бібліотеках-філіях комунального закладу «Чугуївська районна централізована бібліотечна система» було організовано книжково-ілюстративні виставки «Слово Тарасове лунає в наших серцях», «Слава Шевченка не вмре, не поляже», «Мистецька спадщина Кобзаря» та проведено бесіди «Творчий світ Кобзаря».