Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Оголошення

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Архів новин

Травень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Погода

Тарас Григорович Шевченко – одна з найвидатніших постатей нашого народу. Загадку феномену його особистості досі не розгадано. У ньому – наша національна природа, наше світосприйняття, наше минуле і наша надія на майбутнє. Він символізує душу українського народу, втілює його гідність, дух і пам’ять.

До 203-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря у загальноосвітніх закладах проведено літературні журнали, тематичні виховні години «Година з Т.Г. Шевченком», виставки наукової та художньої літератури «Слово Шевченка не вмре, не поляже», круглі столи «Шевченко і фольклор», різноманітні вікторини та конкурси.

Вшанування генія Шевченка традиційно відбулося в бібліотеках комунального закладу «Чугуївська районна централізована бібліотечна система». Фахівці бібліотеки організували і провели цикл заходів «І став для нас Він світочем в віках…», де читачі дізналися про Шевченка як художника, портретиста, пейзажиста, переглянувши альбом його художніх робіт.

У центральній районній бібліотеці проведенолітературний портрет «Рідний і знайомий образ Кобзаря». Захід проводився з метою розкриття величі і безсмертя українського поета – неперевершеного майстра слова. Молодь декламувала поезії зі збірки «Кобзар». За визнанням хлопців і дівчат саме це виразне читання і дозволило їм по-новому відкрити для себе творчість Шевченка.

До дня народження Т.Г. Шевченка у райдержадміністрації та в усіх бібліотеках-філіях комунального закладу «Чугуївська районна централізована бібліотечна система» було організовано книжково-ілюстративні виставки «Слово Тарасове лунає в наших серцях», «Слава Шевченка не вмре, не поляже», «Мистецька спадщина Кобзаря» та проведено бесіди «Творчий світ Кобзаря».