Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

Однією з переваг об’єднань співвласників багатоповерхових будинків є можливість по-господарськи розпоряджатися спільним майном. Чугуївський міський районний зайнятості не залишає без уваги ОСББ і пропонує роботодавцям послуги, які є для них актуальними на сьогоднішній день.

 

Це допомога у доборі працівників, проведення стажування на робочому місці та надання роботодавцю компенсації фактичних витрат у розмірі ЄСВ, оскільки вид діяльності об’єднань віднесений до пріоритетних галузей економіки.

Відповідно до статті 1 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», ОСББ – це юридична особа, створена  власниками квартир та/або нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання спільного майна.

На сьогодні ринок управління багатоквартирними будинками перебуває на стадії становлення та потребує фахової підготовки потенційних управителів, а також підвищення кваліфікації діючих в контексті нового законодавства.

Харківським центром професійно-технічної освіти ДСЗ розроблено типовий проект освітньо-професійної програми для здобуття кваліфікації «Управитель багатоквартирного житлового будинку». Строк навчання  10 днів. Дана програма надасть змогу потенційним управителям отримати фахові знання з норм чинного законодавства у сфері регулювання житлових відносин, форм управління багатоквартирним будинком, порядку прийняття багатоквартирного будинку в управління, особливостей договірного регулювання управителя із співвласниками, ОСББ та його статутними органами, порядку забезпечення мешканців багатоквартирного будинку  житлово-комунальними послугами тощо.

Більш детальну інформацію можна отримати в особистих консультантів – фахівців Чугуївського міського районного центру зайнятості (м. Чугуїв, вулиця Героїв Чорнобильців, будинок 11, телефони для довідок 2-62-58, 2-34-94).