Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Професійна освіта і підвищення кваліфікації

докладніше >>

Форум бізнес- і ІТ-лідерів в Києві 21 червня 2018 року

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Галерея

Погода

У районі розпочато проведення колективно-договірної кампанії 2017 року. Останнім часом вона проходить в умовах суттєвого зменшення економічної активності більшості галузей економіки, зростання тарифів на послуги природних монополій, жорсткості умов кредитування організацій і фізичних осіб, падіння попиту на продукцію, що випускається, і послуги, що надаються.

 

Це породжує серйозні соціальні проблеми – падіння життєвого рівня працівників, відсутність їх соціальної захищеності на державному рівні,  значне скорочення чисельності зайнятих працівників тощо.

Особливостями колдоговірної компанії 2017 року є суттєве підвищення законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати, при цьому змінено суть та структуру мінімальної заробітної плати. Відтепер показник мінімальної заробітної плати не застосовується як розрахункова величина у колективних договорах.

Сучасний колективний договір, укладений з урахуванням можливостей підприємства, повинен містити заходи, спрямовані на забезпечення життєво важливих потреб працівників, – повноцінну зайнятість, збереження робочих місць, гідну заробітну плату та недопущення її заборгованості, збереження здоров’я через безпечні умови праці, розширення соціальних гарантій та визначення конкретного механізму їх реалізації. Такий колдоговір є надійною основою для соціального захисту працівників, він дисциплінує та згуртовує трудовий колектив, підвищує відповідальність адміністрації підприємства, забезпечує працівникам можливість і мотивацію працювати якісно і продуктивно та сприяє впевненості у майбутньому як роботодавця так і працівників.

При розробці колдоговорів обов’язково мають бути додержані, в якості мінімальних гарантій, норми трудового законодавства України, а також положення Генеральної угоди на 2016-2017 роки, галузевих угод, територіальної Угоди на 2016-2018 роки.

Також необхідно звернути увагу на зміни, які внесено до  законодавства України.

         Райдержадміністрація, представники профспілкових організацій районурекомендують керівникам підприємств, установ та організацій, головампрофспілкових комітетів району усіх форм власності та підпорядкування, яківикористовують найману працю, максимально використати двомісячник з укладання колективних договорів.

         З питань отримання методичної допомоги та роз’яснень щодо проведення колективних переговорів, укладання нових або перегляду діючих колективних договорів, керівники підприємств, представники профспілкових організацій або трудових колективів можуть звертатися до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: м. Чугуїв, вул. Старонікольська, буд. 35, телефон для довідок 2-34-98, відділ з питань праці та зайнятості населення.