Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

Одним з питань, яке розглядалося нещодавно на обласній селекторній нараді, було «Про стан отримання суб’єктами господарювання Харківської області дозвільно-погоджувальної документації у сфері екології та природних ресурсів».

 

Про стан справ з цього питання на Чугуївщині повідомила Ірина Володько, начальник відділу ЖКГ, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації. За статистичною інформацією Харківської обласної державної адміністрації, сказала вона, на території нашого району активно діє 161 суб’єкт господарювання; по факту – 83 підприємства.

Відповідно до даних, отриманих з Департаменту екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації та наданих суб’єктами господарювання (деякі дозволи мають тривалий час дії від 3 до 5 років), ситуація з дозволами така:

дозволи на спецводокористування мають 49 підприємства, які експлуатують в своїй діяльності свердловини (17 промислових та 6 житлово-комунальних підприємств, 22 сільськогосподарських підприємства, 4 газовидобувні підприємства);

дозволи на викиди в атмосферне повітря мають 92 підприємства (26  підприємств газовидобувної галузі, 32 промислових, 22 сільськогосподарських та 6 житлово-комунальних підприємств, 1 лісництво, 2 дистанції ДП “Південна залізниця”, 2 підприємства телефонного зв’язку, 1автозаправочна станція).

До 2014 року підприємства отримували дозволи на розміщення відходів та ліміти на утворення та розміщення відходів. Їх отримали 22 підприємства (13 промислових, 8 сільськогосподарських, 1 газовидобувної галузі). З набуттям чинності Законом України від 09.04.14 №1193-VII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру” видачу дозволів на здійснення операцій у сфері поводження з відходами було призупинено у зв’язку з відсутністю форми та порядку їх розробки на строк приведення Кабінетом Міністрів України у відповідність процедури видачі дозволу. Пізніше дозвіл на розміщення відходів та ліміти на утворення та розміщення відходів було скасовано.

Суб’єкти господарювання, у яких загальний показник утворення відходів  менше 1000 умовних одиниць на рік, щороку заповнюють  декларацію про утворення відходів в обласному дозвільному центрі. Підприємствами району  заповнено 12 декларацій (у 2016 році – 8): 6 промисловими, 1 лісогосподарським, 4 сільськогосподарськими, 1 підприємством газовидобувної галузі.

З метою активізації роботи щодо отримання суб’єктами господарювання дозвільно-погоджувальної документації у сфері екології та природних ресурсів відділом житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації неодноразово надсилалися листи з цього приводу до підприємств, організацій та установ різних форм власності, проводилися наради та семінари.

В листопаді 2016 року районною державною адміністрацією було проведено нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств району.

В березні 2017 року, за участю представників Департаменту екології та природних ресурсів та Державної екологічної інспекції у Харківській області було проведено семінар — нараду з керівниками підприємств району різних форм власності.

На оперативних нарадах головам сільських та селищних рад району надавалось завдання щодо необхідності провести роботу з керівниками.