Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

Про це поінформував присутніх під час оперативної наради голова райдержадміністрації Микола Шошин. За Чугуївщиною закріплені селище Нафтовиків м. Балаклія та село Яковенкове, яке знаходиться недалеко від складу боєприпасів, де стався вибух вночі 23 березня.

 

Для оцінки масштабу руйнувань та визначення обсягів надання необхідної допомоги було здійснено об’їзд населеного пункту та відвідано постраждалі об’єкти. «Чужої біди не буває, – відзначив Микола Миколайович. – Тому я прошу всіх долучитися до роботи із забезпечення наших сусідів найнеобхіднішим».

Про підсумки відбору громадян на військову службу за контрактом доповів заступник військового комісара Чугуївського об’єднаного районного військового комісаріатуСергій Бичков – доведений план виконано на 97 %. У квітні також розпочато призов громадян на строкову військову службу, у ході якого район має забезпечити збройні сили 46 юнаками. Наразі вже 12 відібрано, з яких 6 відправлено до військових частин.

Головний лікар КЗОЗ «Чугуївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Черевань повідомила, щоз 1 квітня запроваджено в дію проект з часткової компенсації вартості лікарських засобів хворим на цукровий діабет, серцево-судинні захворювання та бронхіальну астму. Видачу ліків вищезазначеним групам хворих здійснюватимуть обласний аптечний склад, аптека «Прана» та ТОВ «Аптека № 62». Мешканці віддалених пунктів отримуватимуть препарати через мережу аптеки № 62, пункти якої працюють при амбулаторіях та ФАПах.

На нараді також було заслухано інформації начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Світлани Альошиної про роботу координаційної групи з питань захисту прав споживачів при райдержадміністрації та голови районної організації Товариства Червоного Хреста України Світлана Скрипник – про діяльність організації у І кварталі цього року.