Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

Фахівці Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України сьогодні завітали до райдержадміністрації та розповіли про свій навчальний заклад та умови прийому до нього.

 

Начальник відділу прийому, розподілу слухачів та зв’язків з випускниками інституту Валентина Соловей наголосила, що серед 4 структурних підрозділів Національної академії державного управлення при Президентові України Харківський регіональний інститут є одним з найпотужніших  і щороку набирає найбільше слухачів. За 20 років його існування тут підготовлено понад 5 тисяч магістрів державного управління, кожного року в інституті підвищують кваліфікацію  понад 40 тисяч службовців державних органів та органів місцевого самоврядування.

Інститут крокує в ногу з часом, постійно удосконалюючи свою роботу. Наприклад, в  навчальну програму введено спеціальність «Публічне управління та адміністрування».

До Харківського регіонального інституту можна вступити за державним замовленням і за договором. Навчання здійснюється за 4 формами: денна (1,5 роки); вечірня, заочна та заочно-дистанційна (2,5 роки). В.Соловей докладно розповіла про умови прийому до навчального закладу та необхідні для цього документи. Прийом документів на навчання розпочався з 3 квітня і триватиме до 8 червня, а 12-16 червня пройдуть вступні екзамени.

Службовців райдержадміністрації зацікавила порушена на зустрічі тема, про що свідчили їхні запитання до фахівців інституту. Зокрема, щодо вартості навчання за договором, розміру стипендії за денною формою навчання, умов працевлаштування після повернення на роботу.

Слід додати, що в залі засідань райдержадміністрації були присутні, крім держслужбовців, і учні Малинівської гімназії, яким гості окремо розповіли про переваги здобуття вищої освіти саме в цьому навчальному закладі.