Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

Голова райдержадміністрації Микола Шошин урочисто відкрив Ярмарок здоров'я, що відбувся в районному будинку культури. Такий захід в Харківській області відбувся вперше.

 

Очільник району сказав, що райдержадміністрація постійно працює над удосконаленням системи охорони здоров’я на Чугуївщині, підвищенням якості медичних послуг та їх доступністю. Головна мета ярмарку – в умовах реформування медицини налагодити діалог між лікарем та пацієнтом.

З привітальними словами до присутніх звернулися також голова Чугуївської районної ради Антон Бабієць і Чугуївський міський голова Галина Мінаєва.

Головними діючими особами заходу були сімейні лікарі м. Чугуєва та Чугуївського району. Всі бажаючі мали можливість познайомитися зі своїми потенційними сімейними лікарями, дізнатися про їх професійні досягнення та біографію, вміння працювати з людьми та просто пояснювати хворим складні речі.

На районному ярмарку здоров'я пацієнти отримали достатньо інформації для зваженого вибору. Крім того, учасники заходу мали можливість пройти обстеження у фахівців обласного рівня: невропатолога, ендокринолога, отоларинголога, офтальмолога, психотерапевта та інших фахівців.

Медична реформа залишається найочікуванішою реформою в Україні. Реалізація проекту «Трансформація сімейної медицини в Харківській області» на базі Чугуївського району в подальшому забезпечить поширення реформи первинної ланки на нашу область та всю Україну, дозволить розробити економічні та правові моделі незалежної практики сімейного лікаря.