Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Суворов провів робочу нараду з керівним складом районних спеціалізованих служб цивільного захисту, структурних підрозділів райдержадміністрації, Малинівським та Чкаловським селищними головами.

 

Першим на порядку денному стояло питання про підготовку до спеціального штабного тренування з евакоорганами Чугуївського району за темою: «Дії органів евакуації та сил цивільного захисту ланки ТП ЄДС ЦЗ Чугуївського району, у разі виникнення НС, пов’язаної з пожежею (вибухом) на об’єкті  військової частини А2467», яке проводитиме 27 квітня обласна комісія з питань евакуації.

Під час тренування буде здійснено аналіз обстановки та заслуховуватимуться пропозиції керівників районних спеціалізованих служб цивільного захисту на залучення до виконання робіт з ліквідації наслідків можливої надзвичайної ситуації необхідних рятувальних, транспортних, медичних та інших формувань з використанням наявних матеріально-технічних, продовольчих та інших ресурсів і запасів та евакуації населення у селах, селищах району.

Селищні голови мають розробити План евакуації або План прийому евакуйованого населення й бути готовими привести мобілізувати відповідні служби для  виконання заходів комісії з питань евакуації. 

У травні поточного року наш район чекає контрольна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки.

Мета перевірки – оцінка діяльності керівного складу цивільного захисту району щодо реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, готовності до виконання завдань із координації дій та управління   органами управління ланки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту Чугуївського району. Особа увага буде сконцентрована на роботі, проведеній для усунення недоліків, які виявлені комплексною перевіркою у 2016 році.

У зв’язку з цим на нараді теж поставлено конкретні завдання відповідним посадовим особам.