Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

Заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова та керівники соціальних служб району здійснили виїзд до Граківської сільської ради з метою надання практичної та методичної допомоги виконкому у вирішенні соціальних питань на селі.

 

Валентина Михайлівна відвідала амбулаторію загальної практики сімейної медицини, поспілкувалася з медичним персоналом, з’ясувала проблемні питання та деякі здобутки. Позитивним моментом є організація дворазового виїзду на тиждень сімейного лікаря, який здійснює прийом хворих, обслуговує виклики вдома, направляє пацієнтів на консультацію.

Однак потребує належної організації робота аптечного пункту в амбулаторії. Валентина Волоцкова дала доручення Граківському сільському голові Ростиславу Герезу спільно з головним лікарем КЗОЗ «Чугуївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяною Черевань забезпечити аптечний пункт достатнім асортиментом ліків.

У приміщенні сільської ради було проведено прийом громадян з питань медичного обслуговування та надання матеріальної допомоги.

Крім цього, посадовці відвідали Граківський навчально-виховний комплекс, де ознайомилися з матеріально-технічною базою навчального закладу, роботою дошкільного підрозділу, провели бесіду з батьками учнів. Батьки відзначили, що зараз немає нарікань на якість харчування дітей, останнім часом воно покращилось. Валентина Михайлівна акцентувала увагу директора закладу на необхідності покращення естетичного оформлення навчального-виховного комплексу.    

Представники райдержадміністрації також побували у місцевому Свято-Троїцькому храмі.