Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультація

Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

 

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Галерея

Погода

Найкращим для тих, хто загинув, є пам'ять про них та молитва, а для тих, хто вижив – повсякденна турбота. В навчальних закладах та бібліотеках району відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів.

 

У навчальних закладах пройшли уроки пам’яті «Жертви нацизму», загальношкільні лінійки, бесіди, години спілкування про злочин фашистів проти мирного населення в роки гітлерівської окупації України за темами «Боротьба з нацизмом у сучасному світі», «Фашистські табори смерті в Україні».

Темами семінарів, літературно-музичних вечорів, засідань круглих столів були: «Події Другої Світової війни очима сучасної молоді», «Дитинство, обпалене війною», «Нескінченна мить болю», «Гірка доля остарбайтерів», «Історична пам'ять і сучасний світ».

Для дітей проведено конкурс малюнків «Пам'ять серця», організовано  перегляд та обговорення фільмів документальної хронічки про нацистські концтабори. У Волохово-Ярському НВК випущено тематичний історичний календар.

В бібліотеках-філіях ЦБС організовано книжкові виставки «Обпалені душі і серця», «Якщо на землі є пекло…». У центральній бібліотеці (Есхар) з цієї нагоди відбулася інформаційна година та розгорнута книжкова виставка «Уроки пам`яті людської». Засідання круглого столу за темою «У нашій пам`яті вічно», на якому були присутні читачі-учні старших класів проведено в Кам’яноярузькій бібліотеці.

У Кочетоцькій бібліотеці було організовано інформаційну годину «У нашій пам`яті вічно», в Есхарівській – бесіду «Фашистські табори смерті».

На цих заходах для дітей та юнацтва підкреслювалося, що нащадки мають  віддати данину скорботної пам’яті усім загиблим мученицькою смертю в роки Другої світової війни, вшанувати тих, хто витримав страшні муки, страждання та вижив.