Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультація

Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

 

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Галерея

Погода

Як зазначив заступник голови ХОДА Олександр Скакун на нараді в облдержадміністрації 13 квітня, з метою забезпечення стабільності ситуації в регіоні обов’язковою є організація посиленої охорони громадського порядку та вжиття додаткових заходів безпеки.

 

«У першу чергу, необхідно забезпечити посилену охорону місць проведення масових заходів та прилеглої території, а також стратегічних об’єктів енергетики та транспортної системи, - зазначив Олександр Скакун. - Для посилення охорони публічної безпеки та порядку необхідно збільшити кількість патрульних нарядів поліції та Національної гвардії, створити групи швидкого реагування для цілодобового несення служби напередодні та під час проведення зазначених заходів».

Тож, з 14 квітня і до особливого розпорядження силовики області будуть працювати в посиленому режимі оперативно-службової діяльності. Зокрема, під час святкування Великодня у центрі міста, найбільш багатолюдних місцях та на об’єктах транспорту допомагати співробітникам Національної поліції в охороні правопорядку будуть курсанти та військовослужбовці вищих навчальних закладів правоохоронного та військового спрямування. У посиленому режимі несення служби будуть працювати рятувальники ГУ ДСНС у Харківській області та прикордонники Харківського прикордонного загону.

За словами в.о. начальника Управління охорони здоров’я ХОДА Галини Сіроштан, також готові до посиленої роботи медики Харківської області.

«Біля церков, у яких проходитиме Великодня служба, будуть чергувати машини екстреної медичної допомоги. У всіх поліклініках на Великдень будуть працювати лікарі загальної практики сімейної медицини або терапевти», - зазначила Галина Сіроштан.

Крім того, за інформацією комунальників Харкова, у Великдень метро в місті працюватиме цілодобово. (Сайт ХОДА)