Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

18 квітня заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова провела особистий прийом громадян в смт Введенка. До вирішення проблем населення були залучені фахівці соціальних служб району та закладів охорони здоров'я.

 

Мешканці селища порушили питання щодо оформлення субсидій на тверде паливо, отримання державної соціальної допомоги та матеріальної допомоги на лікування. Жодне питання, яке надійшло під час особистого прийому введенців, заступником голови не залишилося без уваги.

Під час спілкування з людьми Валентина Волоцкова також інформувала їх про дію урядової програми «Доступні ліки» та умови отримання рецептів на придбання безкоштовних препаратів для лікування серцево-судинної патології, цукрового діабету ІІ типу, бронхіальної астми.

Після прийому заступник голови райдержадміністрації разом з представниками соціальних служб відвідала сім'ї, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують допомоги, вручила їм великодні подарунки. Особлива увага приділялася потребам інвалідів. 

У рамках візиту до смт Введенка Валентина Волоцкова відвідала Введенський навчально-виховний комплекс та дошкільний підрозділ, який функціонує при НВК. Вона поспілкувалася з дітьми, вихователями, вчителями навчального закладу. З директором навчального закладу Евелиною Царевською та педагогічними працівниками обговорила питання матеріально-технічного забезпечення закладу, організації роботи щодо закінчення навчального року, харчування та медичного обслуговування дітей. Валентина Михайлівна відзначила якісну роботу адміністрації навчального закладу та всього педагогічного колективу.