Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Щодо змін істотних умов праці

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Галерея

Погода

Згідно з планом роботи обласної комісії з питань евакуації на 2017 рік під керівництвом заступника голови Харківської ОДА Олександра Скакуна в райдержадміністрації відбулося спеціальне тренування територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Харківської області.

 

Тема тренування: «Дії органів евакуації управління та сил цивільного захисту Чугуївської районної ланки Харківської обласної територіальної  підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту,  у разі виникнення надзвичайної ситуації, пов'язаної з пожежею (вибухом) на об'єкті військової частини А2467».

На тренуванні були присутні Павло Пономаренко - директор Департаменту цивільного захисту Харківської ОДА та Олександр Єрьомін - секретар обласної комісії з питань евакуації. До тренування були залучені керівники районних спеціалізованих служб цивільного захисту; члені місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Чугуївського району, районної комісії з питань евакуації; Малинівський та Чкаловський селищні голови; голови комісій з питань евакуації, начальники збірних приймальних пунктів евакуації при Малинівській  та Чкаловській селищних радах.

Керівником спеціального тренування, головою Чугуївської РДА Миколою Шошиним відповідно до задуму та плану спеціального тренування було відпрацьовано питання про приведення у готовність органів управління та сил цивільного захисту Чугуївського району при загрозі виникнення НС та дій органів управління цивільного захисту району у разі надзвичайної ситуації та евакуації населення.

Про можливу обстановку, що може скластися на території  Малинівської  селищної ради, доповів завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації Микола Лучников.

За результатами аналізу обстановки керівниками районних спеціалізованих служб цивільного захисту надано пропозиції щодо залучення до виконання робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації необхідних рятувальних, транспортних, медичних та інших формувань з використанням наявних матеріально-технічних, продовольчих та інших ресурсів і запасів та евакуації населення.

Спеціальне тренування пройшло на високому рівні. Учасниками навчання відпрацьовано навички з організації та забезпечення евакуаційних заходів у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру.