Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

Напередодні Дня Перемоги керівник краю Микола Шошин із заступником голови ради ветеранів Анатолієм Глущенком та Малинівським і Кочетоцьким селищними головами Миколою Семер’яновим і Сергієм Світайлом відвідали п'ятьох учасників бойових дій.

 

Євген Клименко і Віктор Тишевський з Малинівки; Василь Счисльонок, Василь Глибокий і Любов Смицька з Кочетка в роки війни були піхотинцями, снайперами-розвідниками, радистами, партизанами, брали участь у Сталінградській і Курській битвах, звільняли Чугуївщину, Україну та європейські країни. А в повоєнному житті стали кадровими військовими, працювали нафтовидобувачами, бухгалтерами, вчителями, будівельниками. Незважаючи на похилий вік, вони й зараз зосталися  активістами і вболівають за своїх дітей, онуків та справи земляків.

Гості відвідали ветеранів з квітами і продовольчими наборами. Старенькі та їх рідні зраділи посадовцям та зустріли їх гостинно. А лідер ветеранів Кочетка Любов Смицька навіть прочитала власний вірш про останнього солдата Другої світової війни, який містив такі рядки: «Запам'ятайте нас, поки не пізно, не так багато нас серед живих».

Ветерани зробили неможливе, перемігши лютого ворога в жорстокій війні, і ми перед ними в боргу, зазначив голова райдержадміністрації Микола Шошин. Тому органи виконавчої влади та місцевого самоврядування повинні оперативно вирішувати їх проблеми.

Така проблема є у Євгена Клименка, який вже не один рік стоїть в Малинівській селищній раді першим у черзі на отримання пільгового житла. Голова райдержадміністрації пообіцяв фронтовику спільними зусиллями органів влади та з допомогою губернатора Юлії Світличної розв’язати його житлове питання.