Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

Дні визволення рідного краю ї Харківщини назавжди залишаться в пам’яті народній, в архівах, музеях, бібліотеках як символ героїчного минулого, символ пам’яті за загиблими воїнам.

 

З нагоди річниці визволення від фашистських загарбників  районною централізованою бібліотечною системою було розроблено план  масових заходів для всіх бібліотек району. Відповідно до нього у бібліотеках оформлено тематичні полиці, перегляди літератури та періодичних видань, проведено бібліографічні огляди та інші заходи за цією тематикою.

Великою увагою користувалися  книжкові виставки «Вони вірили у Перемогу, вони перемогли!», «Час схилити голову», «Пам’ять не знає сивини», «Війна на сторінках художніх творів»,Виставка – експедиція: «Моя родина і та війна».  

Цікаво, емоційно, захоплююче пройшли літературно-тематичні вечори – засідання читацького клубу за інтересами людей похилого віку «Спілкуймось!»  «Пам'ять. Вона відлунює дзвонами...»   та  «Визволення: спогади, спогади, спогади…»  в читальній залі центральної районної бібліотеки на Есхарі.

Представлена користувачам фотовиставка "То пам'ять стає при свічі..." особливо зворушила відвідувачів, адже юні читачі знайшли на стенді фото своїх дідусів та бабусь, а дорослі відвідувачі – своїх батьків, які пройшли нелегкими дорогами тієї страшної війни, брали участь в визволенні нашого району.

До цієї знаменної дати в усіх бібліотеках ЧРЦБС пройшли цикли заходів, присвячених цим подіям, вшануванню пам'яті героїв, які полягли в боях за визволення району та області, ветеранам війни, які ціною неймовірних зусиль зуміли вигнати ворога з рідної землі і титанічною працею відбудували країну, налагодили мирне життя.

Для читачів-учнів 5-9 класів та за їх безпосередньою участю проведено уроки історичної слави «Заради  життя, в ім’я перемоги».

До уваги відвідувачів в бібліотеках, де є Інтернет-центри  був «Кінозал до Дня Перемоги», в якому можна було переглянути художні та документальні фільми на воєнну тематику, а також здійснити віртуальну екскурсію або Інтернет-подорож по місцях та музеях бойової слави.

Цього року вже традиційно в перших числах травня до Дня Великої Перемоги центральною районною бібліотекою та бібліотеками-філіями району проведено конкурс святкової вітальної листівки для учасників Великої Вітчизняної війни з нагородженням переможців. Активісти  бібліотек  відвідували ветеранів, вітаючи їх зі святом, та вручали ці  листівки.