Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

Сьогодні в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня Європи в Україні. В заході, який розпочався з виконання гімнів України та Євросоюзу, взяв участь голова райдержадміністрації Микола Шошин.

 

В залі було чимало молоді, представників різних поколінь. Багато глядачів тримали в руках прапорці жовто-блакитного та синього кольорів з 12-ма золотими зірочками, які символізують солідарність і гармонію між народами.

Присутні переглянули документальний фільм про історію створення Євросоюзу, який сьогодні є успішною моделлю мирної співпраці між державами на засадах спільних цінностей та інтересів.

Голова райдержадміністрації виступив з промовою про прагнення України бути розвиненою європейською країною серед інших країн Європи і про перспективи, які відкриває перед нею вступ до Євросоюзу. «Ми всі є творцями нашого спільного прогресу і прагнемо того, щоб Україна стала справжньою історією успіху», - навів М.Шошин слова Президента України. Очільник району привітав усіх з Днем Європи та з визначною подією сьогоднішнього дня: Рада Європи схвалила безвізовий режим для України.

Микола Шошин повідомив, що наша співпраця з європейськими організаціями та міжнародними благодійними фондами дозволила за останні роки реалізувати на Чугуївщині низку спільних проектів на загальну суму понад 5 млн. грн. Завдяки цьому співробітництву значно поліпшилась матеріально-технічна база соціальних об’єктів, а понад 100 фахівців району підвищили свою кваліфікацію та пройшли навчання за новітніми європейськими технологіями.

Голова райдержадміністрації передав чугуївцям вітання з Днем Європи від губернатора Харківщини Юлії Світличної.

Після офіційної частини розпочався концерт аматорів району. Відбувся також флешмоб з розгортання прапорів України та Євросоюзу.

До цього свята в будинку культури експонувалися  книжкові виставки «Україна – в Європі» та «Мистецтво України в Європі».