Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Оголошення

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Архів новин

Травень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Погода

Високу оцінку регіону дав Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко під час всеукраїнської селекторної наради, присвяченої виконанню урядової програми. На даний момент до реалізації програми в області залучено 288 аптечних установ.

 

Про це повідомив під час наради заступник голови ХОДА Михайло Черняк. «Виписано понад 300 тис. рецептів, медичні препарати відпущено за більш ніж 200 тис. рецептів. Пацієнти отримали лікарські препарати на суму близько 7 млн грн», - розповів Михайло Черняк.

Серед проблемних питань, як і в усій країні, - відсутність низки препаратів, передбачених програмою. Проте, в аптеках є їхні аналоги - препарати з тією ж діючою речовиною, але іншого виробника, що також передбачено програмою.

«Крім того, завдяки співпраці з КП «Обласний аптечний склад», яке має прямі договори з виробниками, ми змогли зменшити розміри відшкодування за деякими препаратами», - зауважив заступник голови ХОДА.

«У Харківській області до реалізації програми залучено найбільшу кількість аптечних закладів. За іншими показниками регіон також суттєво випереджає інші області», - сказав у ході наради Павло Розенко.

Він запевнив, що область обов’язково отримає додаткові кошти на виконання програми, за потреби.

«Спрогнозуйте обсяги медичних препаратів, які необхідні вашим пацієнтам, і надайте відповідну інформацію, щоб ми могли приймати оперативні рішення і профінансувати програму в повному обсязі», - звернувся Павло Розенко до представників Харківщини.

Заступник міністра охорони здоров’я України Роман Ілик також подякував керівництву Харківської області за взірцеву реалізацію проекту.

«Статистика виконання програми на Харківщині в рази відрізняється від даних інших регіонів. Це перше місце у рейтингу, - наголосив заступник міністра охорони здоров’я. - Крім того, важливо, що під час виконання програми динамічно і правильно використовуються бюджетні кошти». (Сайт ХОДА)