Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

Це підкреслив голова райдержадміністрації Микола Шошин на черговому семінарі-нараді з сільськими, селищними головами та секретарями рад.

 

«Від конструктивного діалогу органів виконавчої влади та місцевого самоврядування залежить ефективність вирішення питань життєдіяльності населених пунктів, – відзначив Микола Миколайович. – Ми підтримаємо будь-які соціально корисні починання».

Керівників органів місцевого самоврядування було поінформовано про порядок засвідчення справжності підпису на заяві для подальшого оформлення візи на в’їзд до території України іноземців та осіб без громадянства; передавання документів місцевих рад, що реорганізуються відповідно до Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад»; стан військового обліку на підприємствах, в установах та організаціях; проведення в районі контрольної перевірки стану цивільного захисту; заходи з охорони лісів на пожежонебезпечний період; стан реалізації програми «Доступні ліки».

Окрему увагу було приділено питанням земельних відносин, зокрема особливостям їх регулювання при здійсненні містобудівної діяльності та внесенню правовстановлюючих документів до Державного земельного кадастру. Наголошувалося також на необхідності проведення інвентаризації земель як в межах населених пунктів, так і поза ними.

Наостанок наради Микола Шошин привітав присутніх з Днем вишиванки, висловивши впевненість, що в України є всі передумови стати успішною державою.