Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

Учні Малинівської гімназії, одягнені у національне вбрання, зустріли гостей танцювальним флешмобом. До них на День вишиванки завітали державні службовці на чолі з головою райдержадміністрації Миколою Шошиним.

 

Районний захід не випадково проходив у школі, бо основну його ідею – зберегти віковий ланцюг єдності українців, що базується на народних звичаях і традиціях – потрібно донести саме до дітей та підлітків, бо їм завтра розбудовувати рідну Україну. Підростаюче покоління має знати мову і культуру свого народу.

Голова райдержадміністрації Микола Шошин, виступаючи перед педагогічним колективом та учнями, зазначив, що вишиванка – це не лише ошатне вбрання, а й оберіг, який гріє душу, коли сумно і коли свято. «Сьогодні ми з вами одягли вишиванки як свідчення того, що ми любимо свою Вітчизну, що українці єдині у справах і помислах», – наголосив голова райдержадміністрації. 

Керівник району цього дня був учасником усіх складових шкільного свята. Після урочистої частині він взяв участь у флешмобі з допомогою довгого Державного Прапора України; разом з молодшими школярами розмальовував фарбами візерунки; переглянув роботи дітей в майстер-класах з української вишивки, малюнка з національною символікою, виготовлення ляльки-мотанки і метелика з паперу. Він також побував на екскурсії в музеї «Етнографія Слобідського краю», яку провела учениця 9-го класу гімназії.

А святковий настрій всім присутнім створювали місцевий колектив «Малинова криниця», а також «Бояничі» та Санта Лючія» з районного будинку культури.