Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультація

Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

 

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Галерея

Погода

Під такою назвою Харківська обласна державна адміністрація спільно з обласним комунальним закладом «Харківський організаційно-методичний центр туризму» провела презентаційний захід.

Він мав на меті сприяння розвитку туристичної галузі, популяризації активного відпочинку серед широких верств населення, стимулювання створення якісних туристичних продуктів та активізації в'їзного і внутрішнього туризму у Харківській області. Цьогорічна тематика заходу, який пройшов у презентаційно-виставковому центрі «РАДМІР ЕКСПОХОЛЛ», – «Активний відпочинок».

На основних експозиціях виставки представлені різні види туризму. Окремим стендом є «Туристична Україна» – тематична експозиція, спрямована на презентацію туристичних можливостей регіонів України.

Свої можливості любителям мандрів презентувала і Чугуївщина. Це подієвий, активний та зелений туризм. Останній представлений «Тарасовою садибою», буклети про яку користувалася у відвідувачів найбільшим попитом. І це не випадково, адже зелений туризм з кожним роком набуває все більшого поширення як серед сільського населення, яке надає послуги гостинності, так і серед міських жителів, які залюбки користуються такою гостинністю. Тому унікальні агрооселі вже можна знайти в багатьох куточках Харківщини.

Новими цікавинками нинішнього року є вело-маршрути та вело-водні мандри. З цими та іншими пропозиціями нашого краю залюбки знайомилися відвідувачі виставки. А бажаючі могли, загадавши бажання, зав’язати стрічки на встановленому в чугуївській експозиції деревці. До таких бажаючих приєднався і заступник голови облдержадміністрації Анатолій Бабічев, який обходив експозиції.