Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

Валентина Волоцкова провела в селищній раді особистий прийом громадян, зустрілася з опікунами і дітьми, які залишилися без піклування батьків, побувала у місцевій амбулаторії, будинку культури, НВК і на майданчику, де незабаром з'явиться перший в районі фізкультурно-оздоровчий комплекс арочної конструкції.

 

Молода жінка, мати чотирьох дітей, яка звернулася на особистому прийомі, бабусі, котрі піклуються на правах опікунів про своїх онучок – це ті сім'ї, які перебувають під соціальним супроводом. Валентина Михайлівна і начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Альхімович відвідали підопічних.

«Ми постійно відстежуємо багатодітні сім'ї, сім'ї учасників АТО та інші категорії сімей і завжди готові прийти їм на допомогу», – зазначила заступник голови райдержадміністрації.

Новопокровка – один з найбільших селищ, що динамічно розвиваються. Завдяки грантовій допомозі міжнародних інвесторів тут реконструювали будинок культури, замінили систему опалення, в одному із залів встановили сучасні тренажери. А не так давно громадська організація «Покрова» та селищна рада вийшли на Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ). Провідна держава ЄС подарувало громаді дитячий ігровий майданчик. Гострим питанням є дах НВК, що протікає. Як зазначила Валентина Волоцкова в ході зустрічі із заступником директора навчального закладу, покрівлі Новопокровського НВК та Малинівської гімназії – найпроблемніші у районі. З цих двох навчальних закладів керівництво краю звернулося до облдержадміністрації. Обидва об’єкти включено до програми соціально-економічного розвитку Харківської області на цей рік.