Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

У рамках робочої поїздки до Введенської селищної ради Микола Шошин провів спільно з начальником Чугуївського відділу поліції Олександром Парфьоновим особистий прийом громадянУ ході нього жителі звернулися з питаннями ремонту доріг і мосту.

 

«Стан мостів і доріг – на особливому контролі в облдержадміністрації, – сказав Микола Миколайович. – Тиждень тому ми дали доручення керівникам органів місцевого самоврядування району проаналізувати стан цих об'єктів у себе на місцях, щоб мати повне уявлення, що необхідно зробити, а також налагодити системний підхід до вирішення даної проблеми».

Порушувалися також питання надрокористування, аудиту землі, водопостачання, екології, взаємовідносин місцевих рад з підприємствами газодобувної галузі, розташованих на їх території, ліквідації сміттєзвалищ та вивезення твердих побутових відходів, крадіжок контейнерів для сміття тощо.

«Питання, пов'язані з виділенням землі, інвентаризацією, – сьогодні одні з пріоритетних. Ця робота у нас вибудовується комплексно по всіх місцевих радах. Ми завжди підемо назустріч і підтримаємо ініціативу на місцях», – запевнив глава райдержадміністрації.

Після особистого прийому Микола Шошин відвідав Введенський і Тернівський НВК, проконтролював роботу пришкільних таборів та зустрівся з керівництвом навчальних закладів. Микола Миколайович відвідав також амбулаторії у Терновій і Введенці.

На завершення робочої поїздки Микола Шошин побував у прийомній родині Хоханових, запропонував допомогу з низки соціальних питань.

Цього дня фахівці соціальних служб відвідали проблемні сім'ї, переселенців і учасників АТО.