Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

Голова райдержадміністрації Микола Шошин провів семінар-нараду з сільськими, селищними головами та секретарями місцевих рад. Першим питанням порядку денного було запобігання конфліктним ситуаціям у місцях компактного проживання осіб ромської національності.

 

Такими місцями на Чугуївщині є села Гракове та Коробчкине. «Ситуація у районі стабільна, але, щоб тримати її під контролем, ми повинні мати повну інформацію про наявність та кількість ромського населення», – підкреслив Микола Шошин.

Начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Ірина Володько поінформувала присутніх про стан житлово-комунального господарства в районі, при цьому наголосивши на необхідності проведення органами місцевого самоврядування претензійно-позовної роботи для підвищення рівня сплати населенням за комунальні послуги.

Микола Шошин відзначив, що більшість проблемних питань життєдіяльності населених пунктів належать до компетенції керівництва органів місцевого самоврядування. «Ми готові надати всіляку допомогу, якщо не обійтися без залучення районної чи обласної влади, – відзначив Микола Миколайович. – Для цього має бути конкретне бачення шляхів розв’язання тієї чи іншої проблеми. Решта питань має вирішуватися на місцях. Сільські та селищні голови працюють для людей, тому несуть повну відповідальність за їх комфортне проживання та стан справ на території населених пунктів».

На нараді також було висвітлено такі питання, як призов громадян району на військову службу за контрактом; розвиток внутрішньої торгівлі району за підсумками І півріччя 2017 року; зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів району; призначення субсидій; деякі питання надання адміністративних послуг; направлення дітей до закладів оздоровлення.