Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

Традиційне районне свято працівників галузі охорони здоров’я у великій залі РБК почалося під звуки фанфар та танцювальну композицію «Слобожанська привітальна». В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Микола Шошин, голова районної ради Антон Бабієць, міський голова Галина Мінаєва.

Ведучі святкового заходу оголосили вітання Президента України Петра Порошенка з нагоди Дня медичного працівника, після чого надали слово офіційним особам. Їх виступи засвідчили, що професія медика є однією з найблагородніших, адже саме людям в білих халатах випали честь і обов’язок берегти і повертати безцінний дар – життя.

«Коли дбаєш про здоров’я інших, про своє забуваєш. Тому я від щирого серця бажаю вам, дорогі друзі, не знати хвороб та довгих років життя», – сказав, звертаючись до медиків, Микола Шошин.

Торкнувся Микола Миколайович і реформування охорони здоров’я.

«У цьому році здійснено низку необхідних організаційних заходів з впровадження медичної реформи з метою покращення надання якісних та своєчасних сучасних медичних послуг, – зазначив він. – Зміцнюється  матеріально-технічна база та оновлюється медичне устаткування».

До речі, саме у день святкового заходу чугуївські медики отримали три сучасних медичних прилади. 

Чудовому концерту передувала урочиста церемонія нагородження медичних працівників краю. Першими нагороди – Почесні грамоти управління охорони здоров’я облдержадміністрації отримали головний лікар КЗОЗ «Чугуївська ЦРЛ ім. М.І. Кононенка» В’ячеслав Грушка та заступник головного лікаря КЗ «Чугуївський РЦПМСД» Світлана Змієвська.

За вагомі досягнення в професійній діяльності, втілення медичної реформи на рівні лікувальних закладів, високі рейтингові показники сфери охорони здоров’я району та з нагоди Дня медичного працівника Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради нагороджені колективи КЗОЗ «Чугуївська ЦРЛ імені  М.І. Кононенка»,  КЗ «Чугуївський РЦПМСД».

Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради відзначені вагомі досягнення в професійній діяльності та перемога в змаганнях бригад екстреної медичної допомоги «Відкрита першість Харківської області» колективу Чугуївського відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги КЗ «Центр екстреної допомоги та медицини катастроф».

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника районними нагородами та нагородами міського голови відзначено кілька десятків медичних працівників.