Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультація

Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

 

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Галерея

Погода

Питання забезпечення протипожежного захисту місць збирання, перероблення та зберігання врожаю-2017 обговорили під час засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС.

 

Відкриваючи засідання, перший заступник голови ХОДА Марк Беккер підкреслив, що керівник області Юлія Світлична поставила перед усіма залученими структурами завдання щодо якісного проведення збирання врожаю.

«Наразі в області встановилася пожежонебезпечна погода, тому звертаю увагу всіх глав РДА, що питання протипожежної безпеки під час проведення польових робіт повинні бути на першому місці», - наголосив Марк Беккер.

За інформацією заступника директора Департаменту агропромислового комплексу ХОДА Костянтина Панфілова, для ліквідації можливих загорянь на полях і в місцях зберігання та перероблення врожаю в районах Харківщини створено 35 добровільних пожежних формувань загальною чисельністю 105 осіб, 8 пожежних машин, 3 автоцистерни та інші засоби й механізми пожежогасіння.

«Сільгоспгосподарства повинні дотримуватися правил протипожежної безпеки, зокрема, хлібні поля біля лісосмуг та доріг повинні бути обкошені та зорані смугою. Неприпустимим є спалення стерні. Питання дотримання заходів пожежної безпеки актуальні й для хлібоприймальних підприємств. В області приймання і зберігання зерна здійснюють 59 хлібоприймальних підприємств», - зауважив  Костянтин Панфілов.

Він наголосив, що також перед районами області стоїть завдання до початку збирання врожаю обладнати первинними засобами пожежогасіння всю зернозбиральну техніку, агрегати й газотранспортні засоби, а також провести протипожежний інструктаж з трактористами, комбайнерами та іншими працівниками.

Крім того, під час засідання комісії обговорили забезпечення протипожежного захисту об’єктів з масовим перебуванням людей. Зокрема, закладів соціального обслуговування населення, культури, освіти та охорони здоров’я, підприємств громадської торгівлі. З доповіддю про дотримання правил протипожежної безпеки на соціальних та сільськогосподарських об’єктах виступили керівники РДА та виконкомів міст обласного значення. (Сайт ХОДА)