Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультація

Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

 

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Галерея

Погода

На цьому тижні соціальні працівники та робітники територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації розпочали роботу з підготовки підопічних терцентру до осінньо-зимового періоду.

 

Це важливе питання потребує злагодженої роботи соціальних робітників та індивідуального підходу до потреб клієнтів. Тому фахівці територіального центру, щодня спілкуючись з одинокими мешканцями нашого району, виявляють їх проблеми та потреби, які необхідно задовольнити до настання морозів.

Все частіше клієнти відділення соціальної допомоги вдома звертаються до соціальних робітників з проханням допомогти при консервуванні овочів та фруктів, закупити борошно, крупи, соняшникову олію та інші продукти харчування на зимовий період. Соціальні робітники проводять моніторинг щодо забезпечення клієнтів відділення твердим паливом, оформлення субсидії, допомагають отримати заощаджені кошти за торічний опалювальний період. Разом із цим ведеться робота з дрібного ремонту житлових приміщень клієнтів терцентру: фарбування вікон та дверей, побілка та переклеювання шпалер. Проводяться ремонтні роботи в погребах,  лагодження та фарбування загорож, покіс та прибирання трави на подвір’ї, обробка присадибних ділянок.

Відділення натуральної допомоги територіального центру також допомагає одиноким пенсіонерам підготуватися до зими. Щодня в територіальному центрі нужденні отримують теплий одяг, взуття та необхідні засоби реабілітації.

Таким чином соціальні працівники та робітники територіального центру допомагають одиноким пенсіонерам підготуватися до осінньо-зимового періоду.