Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультація

Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

 

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Галерея

Погода

Сьогодні голова райдержадміністрації Микола Шошин здійснив робочу поїздку в село Зарожне, у рамках якої провів особистий прийом громадян, відвідав ФАП та навчально-виховний комплекс.

В ході особистого прийому до голови райдержадміністрації сільчани звернулися з питань надання матеріальної допомоги, підготовки до опалювального сезону, водозабезпечення і безпеки високовольтних ліній. На всі питання заявники отримали вичерпні відповіді, а частину скарг, що потребують додаткового розгляду, посадовець взяв під особистий контроль.

Коментуючи свій діалог з населенням, Микола Шошин зазначив: «Жодна порушена людьми проблема не залишиться без уваги й буде вирішена спільними зусиллями: якщо необхідно буде задіяти обласну адміністрацію, звернемося до її голови Юлії Світличної, для якої немає другорядних завдань. Вона щодня моніторить ситуацію в регіоні, приділяючи особливу увагу питанням соціального захисту».

«Ми бачимо, які колосальні зусилля докладає Президент Петро Порошенко зі своєю командою для розвитку країни, а Юлія Світлична – Харківщини. Слобожанщина набирає небувалі темпи соціально-економічного розвитку. Реформи, розпочаті в Україні, торкнулися багатьох аспектів життя людей. Їх успішна реалізація буде залежати від злагодженої роботи всіх гілок влади та  місцевого самоврядування», - підсумував голова райдержадміністрації Микола Шошин.

У кінці візиту в Зарожне керівник району відвідав сім'ю Ішутінових, які виховують трьох дітей. Голова адміністрації обговорив з батьком родини, яка має намір зайнятися зеленим туризмом, розвиток цієї сфери на Чугуївщині, поцікавився життям і проблемами сім'ї.