Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультація

Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

 

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Галерея

Погода

Про це повідомив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

 

В урочистих заходах з нагоди святкування 26-річниці незалежності України візьмуть участь 4,5 тисячі військовослужбовців - представників Збройних сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, співробітників Національної поліції України.

«Понад 1000 військовослужбовців - представників ЗС України, які крокуватимуть у парадних розрахунках Хрещатиком, брали участь у бойових діях на сході України, понад 200 військових нагороджено державними нагородами за особливу мужність і героїзм, які вони виявили під час проведення антитерористичної операції на території Донецької і Луганської областей», – повідомив Степан Полторак.

За словами глави оборонного відомства, цього року під час проведення параду діятиме статична виставка військової техніки.

«Військова техніка, а це 70 одиниць, яка буде представлена на виставці, – це модернізована техніка, а 25 одиниць – нові зразки військової техніки, яка надійшла із заводів та підприємств оборонно-промислового комплексу», – наголосив генерал армії України.

У святкових заходах участь також братимуть військові оркестри різних військових формувань.

Під час проведення військового параду з нагоди святкування 26-річниці незалежності України військовослужбовці Збройних сил України продемонструють оновлені зразки форми одягу для роти Почесної варти.

За словами Міністра оборони України, під час проведення параду військовим частинам і з’єднанням, які виявили мужність і героїзм та відзначились у ході бойових дій на сході України, буде присвоєно почесні найменування.

Нагадаємо, цього року в військовому параді у Києві братимуть участь 150 офіцерів та курсантів інженерно-авіаційного факультету Харківського університету повітряних сил ім. І.Кожедуба.

 Як розповів міністр оборони, в урочистостях до Дня незалежності України також візьмуть участь підрозділи з 10 країн НАТО та високі гості з дружніх країн.

«Ми запросили взяти участь в урочистих заходах з нагоди святкування Дня незалежності України наших закордонних партнерів, своїх закордонних колег – представників оборонних відомств і міністрів оборони країн-партнерів, з якими ми співпрацюємо, проводимо спільні навчання, які допомагають нам реформувати вітчизняне військо та оборонне відомство за стандартами НАТО, – наголосив Степан Полторак. – Вже отримали підтвердження від 6 країн. Це будуть представники з країн Альянсу та Грузії». (Сайт ХОДА)