Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Професійна освіта і підвищення кваліфікації

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Галерея


Notice: Undefined variable: imageOrigWidth in /home/chuguev/public_html/modules/mod_phocagallery_image/mod_phocagallery_image.php on line 863

Notice: Undefined variable: imageOrigWidth in /home/chuguev/public_html/modules/mod_phocagallery_image/mod_phocagallery_image.php on line 893

Notice: Undefined variable: imageOrigHeight in /home/chuguev/public_html/modules/mod_phocagallery_image/mod_phocagallery_image.php on line 893

Погода

Сьогодні голова райдержадміністрації Микола Шошин та перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Суворов з сільськими, селищними головами взяли участь в обласній селекторній нараді з питання «Про стан виконання ремонту дорожнього комплексу Харківської області».

 

Нараду провів заступник голови ХОДА Євген Шахненко. Під час селектору було обговорено питання стосовно стану дорожнього господарства, обсяги фінансування з місцевих бюджетів дорожнього господарства у 2017 році та виконання ремонту вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах району.

Як зазначив Євген Шахненко під час наради, перелік об’єктів, які відновлюються за рахунок коштів від перевиконання митних зборів, затвердила керівник області Юлія Світлична, та стоїть на її особистому контролі.

В Чугуївському районі для приведення до ладу доріг залучаються не лише кошти державного бюджету, але й з місцевих бюджетів та спонсорські кошти.

Микола Шошин після селекторної наради акцентував увагу керівників філій «Райавтодор» та «Чугуївський ДЕП» на плідної співпраці з головами рад, їх чіткій взаємодії.

«Ми повинні привести всі дороги Чугуївського району до ладу, – зазначив Микола Шошин. – Дорожні господарства повинні знати кожну проблемну дорогу та відпрацювати всі питання з радами. Особливу увагу слід приділити дорогам, по яким проходять шкільні маршрути. Мешканці району повинні знати, що в області та районі є влада, яка турбується про них, та все робить для того, щоб дорожня інфраструктура була повномасштабно відновлена».