Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Професійна освіта і підвищення кваліфікації

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Галерея


Notice: Undefined variable: imageOrigWidth in /home/chuguev/public_html/modules/mod_phocagallery_image/mod_phocagallery_image.php on line 863

Notice: Undefined variable: imageOrigWidth in /home/chuguev/public_html/modules/mod_phocagallery_image/mod_phocagallery_image.php on line 893

Notice: Undefined variable: imageOrigHeight in /home/chuguev/public_html/modules/mod_phocagallery_image/mod_phocagallery_image.php on line 893

Погода

Комісія на чолі із заступником голови райдержадміністрації Валентиною Волоцковою з початку тижня розпочала перевірку готовності навчальних закладів району до нового навчального року з освітніх установ Зарожного, Великої Бабки, Кам'яної Яруги та Есхару.

 

Комісія буде працювати з 7 по 11 серпня.

Заступник голови райдержадміністрації В. Волоцкова наголосила: «Ми повинні забезпечити дітям сучасні безпечні та комфортні умови перебування в навчальних закладах. Сьогодні це питання стоїть на особливому контролі в обласній і районній державних адміністраціях».

У Зарожненському НВК вже здійснено великий обсяг робіт. Тут замінили стелю, 3 вікна, 11 дверей, меблі в методкабінеті, придбали нові холодильник, духовку, мийки та посуд.

У Великобабчанському НВК на ремонтні роботи витратили понад 400 тис. грн. За ці кошти вдалося відремонтувати систему водопостачання і опалення, замінити вікна в їдальні і двох кабінетах. Крім того, до початку навчального року планують замінити вхідні двері, вікна в спортивному залі.   

Активно йде підготовка до навчального року і в Кам'яноярузькому НВК. Тут відремонтували стелю, санвузли, пофарбували стіни і зробили косметичний ремонт спортзалу. На ремонтні роботи витратили близько 110 тис. грн.

В Есхарівському дитсадку поміняли меблі, в частині приміщень замість шпалер нанесли на стіни спеціальне покриття, що миється, оновили навчальні зони дидактичним матеріалом. Косметичний ремонт іде в Есхарівській школі.

В цілому комісія визнала рівень підготовки цих закладів задовільним.

Вагому допомогу НВК і школам надають райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування, приватні підприємці, керівники сільськогосподарських підприємств та лісництва і батьки учнів. Начальник відділу освіти райдержадміністрації  Тетяна Бєлєвцова вважає, що за останні два роки фінансування установ освіти для підтримки їх в належному стані значно поліпшилося.