Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультація

Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

 

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Галерея

Погода

Керівник районної організації Товариства червоного хреста України Світлана Скрипник повідомила, що поряд з іншими напрямками роботи організація в рамках програми  «Медико-соціальний супровід та формування прихильності до лікування туберкульозу» надає хворим мешканцям району лікування і продовольчі набори.

 

Основними напрямками діяльності районної організації, яка на сьогоднішній день є однією з найактивніших у районі і протягом десяти років  входить до трійки кращих в області, є надання медико-соціальної допомоги незахищеним верствам населення – самотнім непрацездатним громадянам похилого віку, ветеранам війни та праці, інвалідам, багатодітним та неповним сім’ям, дітям-сиротам.

Тут  працює банк одягу та взуття, є пункт прокату засобів пересування (коляски, ходунки, милиці, палиці), надаються деякі медичні послуги. В зимовий період було налагоджено роботу пункту обігріву.

За І півріччя 2017року за допомогою (продуктами харчування, миючими засобами та засобами гігієни, одягом, взуттям, іграшками) звернулися 1307 чол., сума допомоги склала 417327 грн.

Для забезпечення  догляду за хворими вдома і надання їм медико-соціальної допомоги в організації працюють 4 патронажні медсестри, які пройшли курси підвищення кваліфікації і обслуговують 204 підопічних різних категорій. Вони також проводять санітарно-просвітницьку  роботу з профілактики   ВІЛ-інфекції і туберкульозу серед населення, особливо серед молоді.

Організація червоного хреста є учасником програми розвитку донорської  крові та її компонентів; разом із закладами охорони здоров’я здійснює роботу щодо залучення громадян до лав донорів. У Всесвітній день донора в липні цього року були вручені подарунки шістьом Почесним донорам України.

Голова  районної організації брала участь в нагородженні  переможців конкурсу  юних пожежників серед школярів району, у заходах щодо цивільного захисту в в Малинівській гімназії та Кам’яно-Ярузькому НВК. Всі навчальні заклади району забезпечено аптечками невідкладної допомоги і тонометрами.

Організація має свій рахунок, на який керівники промислових та сільськогосподарських підприємств, інші небайдужі громадяни мають змогу зробити благодійні внески для тих категорій населення, якими опікується Червоний хрест.